ANTIVIRUSINĖ PROGRAMA  

 


 ESET NOD32 Antivirus   Patikima apsauga nuo virusų

Apsauga nuo nežinomų kenkėjų - mūsų apdovanojimus pelniusi ThreatSense technologija siūlo efektyvią apsaugą nuo visų galimų atakų. ThreatSense technologija – labai protinga, ji ne tik generuoja žymiai mažiau netikrų pavojaus pranešimų nei kiti produktai, bet ir aptinka tuos kenkėjus, kurių negali aptikti kitos antivirusinės programos.

Aptinka kenkėjus, kurių kiti antivirusiniai produktai net nepastebėtų – kai ESET NOD32 pakeičia kitą antivirusinį produktą, esantį kompiuteryje, ji aptinka daugiau virusų ir kenkėjų, kurių neaptikdavo kiti produktai.

Greitis – ESET NOD32 Antivirus produktas yra žaibiškai greitas, toks greitas, kad jo net nepastebėsite. Netgi tokios operacijos, kaip gilus disko skenavimas nepertrauks ir netrukdys Jūsų darbo.

Naudoja mažai sistemos resursų – ESET NOD32 Antivirus užima tik 44MB atminties, o tai yra tik maža dalis to, kiek užima kiti produktai. O kadangi produktas yra toks greitas ir „lengvas“, seno antivirusinio produkto pakeitimas ESET NOD32 Antivirus  prilygsta naujo kompiuterio pirkimui. Nešiojamų kompiuterių vartotojai dabar gali pasidžiaugti nauja, energiją taupančia būsena.

Lengvas naudoti - kompaktiškos ir intuityvios vartotojų aplinkos dėka, naudotis ESET NOD32 Antivirus yra lengviau nei bet kada anksčiau.